تمینایکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

ساخت خودکار متاتگ ها در وردپرس - تمینا

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
ساخت خودکار متاتگ ها در وردپرس

ساخت خودکار متاتگ ها در وردپرس

ساخت خودکار متاتگ ها در وردپرس

متاتگ ها در طراحی و بهینه سازی وردپرس اهمیت بسیار بالایی دارند و نیاز است که آنها را به درستی انتخاب و اضافه کرد و در وردپرس قرار داد تابهینه سازی به خوبی انجام شود.در هر یک از نوشته ها و برگه ها نیاز به تنظیم متا تگ هایی است که تنظیم دستی ان ها کاری دشوار و زمان بر خواهد بود یا گاهی اوقات نویسندگان وب سایت آن را فراموش می کنند و یا نمی توانند یک متا تگ مناسب بر اساس اصول سئو و بهینه سازی وردپرس انتخاب کنند.

ما در اینجا امکان دریافت و ایجاد خودکار متاتگ ها وردپرس را به شما پیشنهاد می کنیم که عمل تگ گذاری به صورت خودکار صورت گیرد.

آموزش ساخت خودکار متاتگ ها در وردپرس :

برای انجام این کار در هاست خود فایل functions.php قالب وردپرس را باز کنید و کد زیر را در انتهای آن قرار دهید. روش کاری این کد به این صورت است که در هر پست از محتوای نوشته شده قسمت هایی را دریافت میکند و در قالب متا تگ های description و… ذخیره می کند ، این کار باعث میشود که شما دیگر نیازی به وارد کردن دستی این قسمت ها نداشته باشید و روی محتوایی که ایجاد میکنید تمرکز کنید این کار تاثیر بسیار مثبتی نیز روی بهینه سازی وردپرس شما دارد.

 

 

توجه داشته باشید که برای بالا بردن کارایی کد فوق باید شما محتوای خوبی تولید کنید تا این کد بتواند محتوایی که شما تولید میکنید را با متا تگ های خود استخراج نماید. پس از قرار دادن این کد فایل را ذخیره کرده و در هاست خود و در قسمت پرونده های وردپرس آپلود نمائید و توجه داشته باشید که قبل از انجام هر تغییری در وب سایت و فایل های قالب وردپرس از آن ها یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا مشکلی برای وردپرس شما پیش نیاید.

 

نظرات و ارسال نظر