حل مشکل آپلود swf در وردپرس - تمینا

پشتیبان سایت :برای پشتیبانی با شماره 09379958892 و یا آیدی تلگرام (theminair@) در ارتباط باشید.
سون هاست تمینا

حل مشکل آپلود swf در وردپرس:

عرض سلام خدمت همراهان گرامی تمینا ؛ اهمیت امنیت در وردپرس و افزایش امنیت سایت یکی از مهمترین و داغ ترین حوضه های این روزهای کسب و کارهای اینترنتی است.
یک راست بریم سر اصل مطلب…  وردپرس از نسخه ۳٫۶٫۱  به بعد امکان آپلود فایل هایی با پسوند swf را برداسته است، چرا که معتقد است آپلود فایل های با پسوند swf امنیت سایت را به خطر می اندازد.

رفع اشکال آپلود swf در وردپرس

 

وردپرس ذکر کرده است که: یک سری اسکریپت هک کننده سایت با پسوند swf وجود دارد که اجازه آپلود این نوع فایل، ممکن است امنیت سایت شما را کاهش دهد.
اما برخی از افراد بنا به هر دلیلی نیاز دارند تا محتوا و فایل های خود را با پسوند swf در سایت وردپرسی خود Upload کنند.
پس راه حل چیست؟؟؟
با ما همراه باشید…

 

فایل‌های با فرمت SWF چه هستند؟

فایل‌های (swf (shokwave flash تصویر متحرک از نوع برداری یا همان وکتور هستند که در آن‌ها قابلیت ایجاد لینک در خود فایل یا ایجاد لینک به هر آدرس اینترنتی وجود دارد. فایلی از این نوع فقط قابل اجرا توسط Flash PLayer یا به میزبانی آن است و نمی‌توان آن‌ را ویرایش نمود. اکثر کلیپ‌های موجود در وب‌سایت‌ها از این نوع فرمت می‌باشند.

 

حل مشکل آپلود swf در وردپرس

برای اینکه امکان Upload فایل با پسوند swf در وردپرس شما نیز فعال گردد و شما به راحتی بتوانید فایل های swf خود را به راحتی آپلود کنید نیاز دارید که قطعه کد زیر را در  فایل Functions.php قالب وردپرس خود قرار دهید.

 

 

بنابراین اگر نیاز مبرم به این دارید که در سایت وردپرسی خود فایل هایی با فرمت SWF بارگذاری کنید، کافیست از قطعه کد بالا در قالب وردپرس خود استفاده کنید.
موفق باشید…

 

نظرات و ارسال نظر