غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار وردپرس - تمینا

پشتیبان سایت :برای پشتیبانی با شماره 09379958892 و یا آیدی تلگرام (theminair@) در ارتباط باشید.
سون هاست تمینا
غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار وردپرس

غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار وردپرس

غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار وردپرس

آیا می دانستید که وردپرس می تواند به طور خودکار وب سایت وردپرس شما را بروزرسانی کند؟ و این بروزرسانی شامل پلاگین ها و پوسته ها نیز هست ، با وجود مزایای امنیتی،احتمال آن وجود دارد که وبسایت وردپرس شما را از بین ببرد.

وردپرس بروزرسانی خودکار خود را به جهت تلاش برای افزایش امنیت وردپرس بهتر از نسخه ۳٫۷ آغاز کرد ، به طور پیش فرض فقط به موارد جزئی محدود می شود اما در موارد خاصوردپرس ممکن است قالب وردپرس و افزونه وردپرس شما را به روز کند.

بروزرسانی خودکار وردپرس بسیار مهم است زیرا همراه با بسته های امنیتی و رفع نواقص و مشکلات ارائه می شود. آموزش زیر نشان می دهد که چگونه بروزرسانی خودکار وردپرس را غیر فعال کنید هر چند ما به شدت توصیه می کنیم که بروزرسانی خودکار وردپرس خود را غیر فعال نکنید.

بروز رسانی خودکار برای افزایش امنیت وردپرس عالی است، زیرا بسیاری از کاربران هرگز پلاگین ها و وردپرس خود را بروزرسانی نمی کنند.

 

تنطیمات و غیر فعال کردن بروز رسانی خودکار وردپرس

ساده ترین راه برای انجام این کار، نصب و فعال سازی افزونه Disable Updates Manager است.میتوانید این افزونه را از انتهای مقاله دریافت کنید سپس برای غیرفعال کردن بروز رسانی به تنظیمات افزونه بروید و مطابق تصویر زیر تنظیمات خود را انجام دهید.

 

همچنین می توانید با اضافه کردن خط کد زیر در فایل wp-config.php بروز رسانی خودکار را در وردپرس غیرفعال کنید:

 

کد بالا همه بروز رسانی خودکار وردپرس را غیرفعال می کند.

اما اگر میخواهید بروزرسانی پوسته و افزونه ها را غیرفعال کنید و فقط بروزرسانی جزئی داشته باشید، میتوانید با افزودن فیلترهای زیر در فایل functions.php یا افزونه اختصاصی وردپرس، این کار را انجام دهید.

 

بروز رسانی خودکار افزونه وردپرس را غیرفعال کنید:

بروز رسانی خودکار پوسته وردپرس را غیرفعال کنید:

 

در صورتی که بروز رسانی وردپرس شما با مشکل و یا شکست مواجه میشود آموزش رفع مشکل به‌روزرسانی‌ خودکار در وردپرس را مطالعه کنید .

موفق باشید.

 

اطلاعات افزونه Disable Updates Manager غیر فعال کردن بروز رسانی خودکار وردپرس

دانلود از مخزن وردپرس

 

 

نظرات و ارسال نظر